KOLĘDA 2019/2020   

Rozpoczynamy w dni powszednie o g. 9.30 i 15.00. W soboty o g. 9.30 i 14.00; w niedziele o 14.00.

 

Niedziela 1.12.2019      

od g. 14.00

Wilcze – Szczecińska, Karwieńska, Gdyńska, Koszalińska, Pucka, Kołobrzeska

 

Poniedziałek

2.12.2019

od g. 9.30

Jastrzębia, Ptasia, Helska i Darłowska

od g. 15.00

Wilcze – Słupska i Sopocka                                                  

Wtorek        

3.12.2019

 od g. 9.30

Szosa Gdańska - od Urz. Gminy do Eko-Park w Żołędowie(lewa i prawa str)

od g. 15.00

Cicha i Boczna

Środa          

4.12.2019

od g. 9.30

Kąty, Krzywa

od g. 15.00

Osiedle Lake Residence nr 66

Czwartek      

5.12.2019

od g. 9.30

Grzybowa, Agatowa,  Ametystowa

od g. 15.00

Osiedle Lake Residence nr 68

Piątek         

6.12.2019

 od g. 9.30

Opalowa, Rubinowa

od g. 15.00

Osiedle Lake Residence nr 70

Sobota         

7.12.2019

od g. 9.30     

Jana Pawła II (cała)

od g. 14.00   

Osiedle Lake Residence nr 72 

Niedziela       

8.12.2019

Od g. 14.00

Osiedle Lake Residence nr 76 i ul. Miła

Poniedziałek   

9.12.2019

od g. 9.30     

Kolonijna (lewa strona) i Nabrzeżna

od g. 15.00   

Kolonijna (prawa strona)

Wtorek        

10.12.2019

 od g. 9.30     

Stawowa, Paprociowa, Tatarakowa i Szuwarowa

od g. 15.00   

Gwiaździsta i Księżycowa

Środa          

11.12.2019

od g. 9.30     

Jeziorańska

od g. 15.00   

Moczarowa

Czwartek       

12.12.2019

od g. 9.30     

Sokola, Gawronia, Orla, Dzikiej Gęsi, Żurawia, Jaskółcza i Gołębia

od g. 15.00   

Szosa Gdańska (od Kolonijnej w kier. Bydgoszczy,  prawa str.) i ul. Krucza

Piątek         

13.12.2019

 od g. 9.30     

Słoneczna (lewa strona)

od g. 15.00   

Słoneczna (prawa strona)

Sobota         

14.12.2019

od g. 9.30     

Osiedle Bursztynowe nr 1, 3, 5, 7

od g. 14.00   

Osiedle Bursztynowe nr 9, 11, 13        

Niedziela       

15.12.2019

od. g. 14.00

Wiosenna, Letnia, Jesienna, Słoneczna (Jagodowo) i Lagunowa

Poniedziałek  

16.12.2019

od g. 9.30     

Bałtycka

od g. 15.00   

Perłowa i Krabowa

Wtorek        

17.12.2019

 od g. 9.30     

Lazurowa cała

od g. 15.00   

Lazurowa cała ( pozostałe numery)

Środa          

18.12.2019

od g. 9.30     

Wyspowa, Morska

od g. 15.00   

Koralowa

Czwartek      

19.12.2019

od g. 9.30     

Zatokowa

od g. 15.00   

Zatokowa (pozostałe)        

Piątek         

20.12.2019

 od g. 9.30     

Oceaniczna

od g. 15.00   

Oceaniczna (pozostałe)

Piątek         

27.12.2019

 od g. 9.30     

Parowy, Żonkilowa, Stolarska, Wiatrakowa

od g. 15.00   

Chabrowa, Tapicerska, Blacharska                                             

Sobota         

28.12.2019

od g. 9.30     

Leśna – (nr. nieparzyste), oraz ul. Lipowa i Cisowa

od g. 14.00   

Leśna - (nr. parzyste) początek od ul. Centralnej)

 

 

Niedziela      

29.12.2019

od g. 14.00   

Ślusarska i Goździkowa         

Poniedziałek 

30.12.2019

od g. 9.30     

Różana, Modrakowa    

od g. 15.00   

Irysowa, Konwaliowa

Czwartek      

2.01.2020

od g. 9.30     

Kąkolowa, Skrzypowa, Imbirowa, Bielska, Rozmarynowa, Dziewanny

od g. 15.00   

Sz. Gd.- Rumiankowa, Koperkowa, Tymiankowa, Azaliowa, Miętowa, Bazyliowa    

Piątek         

3.01.2020

 od g. 9.30     

(Czarnówczyn) Makowa, Na Skarpie, Leśna do ul. Zbożowej    

od g. 15.00   

Gryczana, Zbożowa, Modrzewiowa, Topolowa, Platanowa

Sobota        

4.01.2020

od g. 9.30     

Borsucza, Gronostajowa, Niedźwiedzia, Rysia i Zajęcza    

od g. 14.00   

Zacisze, Zakątek, Wilcza, Lisia, Sarnia, Jelenia

Niedziela    

5.01.2020

od. g. 14.00

Poprzeczna i Olszynowa oraz Wiązowa, Limbowa, Zapłotek, Grabowa

Wtorek        

7.01.2020

od g. 9.30     

Karpacka (od Szosy Gdańskiej –lewa strona, cała)   

od g. 15.00   

Karpacka (od Szosy Gdańskiej –prawa strona, cała)

Środa          

8.01.2020

od g. 9.30     

Nowe Wilcze – (od Szosy Gdańskiej) Krakowska

od g. 15.00   

Tatrzańska, Zakopiańska, Karkonoska Bieszczadzka

Czwartek    

9.01.2020

od g. 9.30     

Ostromecka, Chełmińska        

od g. 15.00   

Nidzicka, Zielonogórska

Piątek        

10.01.2020

od g. 9.30     

Żywiecka, Tyska Beskidzka, Sudecka, Bocheńska

od g. 15.00   

Olsztyńska Giżycka

Sobota        

11.01.2020

od g. 9.30     

Rybiniecka, Mazurska, Suwalska, Kaszubska, Lubuska                                                 

od g. 14.00   

Długa (cała) i Fromborska

Niedziela    

12.01.2020

od g. 14.00    od. g. 14.00  

Kruszyny, Trzmieliny, Czeremchy i Rokitnika  

Krótka, Berberysowa     

Poniedziałek

13.01.2020

od g. 9.30     

Polna, Tuberozy               

od g. 15.00   

Botaniczna (cała), Dzikiej Róży

Wtorek        

14.01.2020

od g. 9.30     

Malinowa, Agrestowa    

od g. 15.00   

Orzechowa, Limonkowa, Aroniowa, Cytrynowa

Środa          

15.01.2020

od g. 9.30     

Poziomkowa, Porzeczkowa

od g. 15.00   

Truskawkowa, Owocowa, Czereśniowa

Czwartek      

16.01.2020

od g. 9.30     

Akacjowa i Klonowa     

od g. 15.00   

Jałowcowa, Jodłowa, Wierzbowa                                       

Piątek         

17.01.2020

 od g. 9.30     

Jaworowa, Głogowa, Wrzosowa    

od g. 15.00   

Świerkowa, Sosnowa, Cyprysowa

Sobota         

18.01.2020

od g. 9.30     

Brzozowa, Kasztanowa, Dębowa   

od g. 14.00   

Jarzębinowa, Kalinowa, Jaśminowa

Niedziela       

19.01.2020

od g. 14.00   

Centralna (lewa strona - od Szosy Gdańskiej do końca)                                               

Poniedziałek  

20.01.2020

od g. 9.30     

Centralna (pr. str. od Sz. Gdańskiej do Leśnej), Narcyzowa i Jeżynowa                       

od g. 15.00   

Centralna (prawa strona (od Leśnej do końca)      

Wtorek        

21.01.2020

 od g. 9.30     

Tymiankowa 5 i 7 oraz 9 i 11

od g. 15.00   

Tymiankowa 13 i 15

Środa          

22.01.2020

od g. 9.30     

Tymiankowa 2 A i 2 B

od g. 15.00   

Lawendowa i Storczykowa 

Czwartek       

23.01.2020

od g. 9.30     

Kwiatowa (parzyste)

od g. 15.00   

Kwiatowa (nieparzyste)

Piątek 24.01.2020

od g. 9.30     

NA ZAPROSZENIA

od g. 15.00   

NA ZAPROSZENIA

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.